Březen -měsíc čtenářů

10.02.2017 07:25

Navštivte naši knihovnu v Březnu – měsíci čtenářů

Již několik let se naše knihovna připojuje k celorepublikové akci Březen- měsíc čtenářů. Také v letošním roce se mohou noví i stávající čtenáři v rámci této akce zaregistrovat na ½ roku ZDARMA.

Ve vstupní hale jsme připravili výstavu fotografií Čestmíra Mališe „Zima na Frýdecko-Místecku“.

Na úterý 7. 3. 2017 jsme připravili vzpomínkový pořad k  nedožitým 70. narozeninám Michala Tučného se zpěvákem Alešem Nitrou. Akce začíná v 18 hodin. Při této příležitosti také odměníme nejaktivnější čtenáře za rok 2016, kteří od nás dostanou malý dárek.

Nabídku knih, časopisů nebo akcí najdete na naší webové stránce  v on-line katalogu Carmen, kde si můžete nastavit i zasílání týdenních přehledů knižních novinek e-mailem a přímo si z tohoto seznamu rezervovat knihy, které vás zaujmou. O tuto službu si můžete požádat

i v knihovně. Stále nabízíme i půjčování elektronických knih a donáškovou službu pro seniory.

Pokud jste nenašli v naší nabídce knihu nebo časopis, o který máte zájem a chtěli byste si jej u nás půjčovat, napište nám na : knihovnadobra@dobra.cz nebo na tel : 558 641 016 , 725 144 014