Noc s Andersenem 2015

03.04.2015 16:20

Z pátku 27. 3. na sobotu 28. 3. 2015 se uskutečnila akce v Místní knihovně Dobrá „Noc s Andersenem“. V knihovně nás spalo 8 děvčat, nejmladší bylo 6 let a nejstarší 10 let a také 3 dospělí. Celý večer se nesl v duchu pohádek Jana Drdy.

Sešli jsme se v 17:00 hodin, rozcházeli jsme se ráno v 8:00 hodin. Program byl následující: Vyráběli jsme velikonoční strom s vajíčky, velikonoční věnec, velikonoční kuřátka, zajíčky a slepičky. Mezi tím proběhla i večeře, při které děvčata dávaly hádanky, které si doma vymyslely. Společně s dětmi jsme vyrobili a poslali velikonoční přáníčka rodičům.

Na dobrou noc jsme si promítali pohádku Nejkrásnější hádanka, která byla natočena podle předlohy Jana Drdy. Usínali jsme kolem 1 hodiny v noci. Ráno nás čekala dobrá snídaně, povykládali jsme si o tom, co se komu zdálo a pak jsme se rozešli s hezkými zážitky domů.