Moravskoslezský kraj

pověřil od roku 2002 Místní knihovnu v Dobré výkonem regionálních funkcí pro tyto obce : Dobratice, Horní Domaslavice, Nošovice, Pazdernou, Soběšovice, Vojkovice a Žermanice. Pro tyto knihovny, na základě vzájemných smluv, provádí veškerou odbornou knihovnickou, personální, mzdovou a účetnickou agendu. To znamená nákup, evidenci, katalogizaci, obalování a distribuci knih a časopisů. Dále nákup materiálu, údržbu software a licencí, potřebných pro provoz knihoven. Zajišťuje odborné proškolování zaměstnaců a připravuje projekty. Zajišťuje sběr a vyhodnocení statistických údajů a jejich předání na Ministerstvo kultury ČR. Na část této činnosti dostává od MS kraje dotaci, která je přidělována podle počtu obyvatel v obcích obsluhovaných knihoven.

Co na našich stránkách určitě najdete?

Stránky Vám představí knihovnu a služby, které nabízí.

Informují Vás o aktuálním dění, jako jsou akce v knihovně nebo novinky v našem knihovním fondu.

Představí Vám zajímavé projekty, které Vám pomohou vybírat si knihy přesně pro sebe „na míru“ a kde můžete potkávat spřízněné čtenářské duše.

Pomohou Vám najít knihovnu, nebo se na nás přímo obrátit.

Doufáme, že zde snadno najdete vše, co hledáte a bude Vám zde příjemně - jako při samotné návštěvě knihovny.

Budeme rádi, když nám dáte vědět, zda jste s našimi službami spokojeni!

Potěší nás například:

• jakékoliv návrhy na jejich zlepšení,
  • nápady na akce a hosty,
  • tipy na nové knihy či časopisy, které Vám doposud ve fondu chybí.

Oslovte nás přímo v knihovně, nebo využijte on-line kontaktní formulář.

Vaše knihovna

Líbí se Vám náš nový web?

Ano, je přehledný a plný informací.
(221)

Ne, nenašel jsem zde, co jsem hledal.
(63)

31.10.2012 09:09

Vaše knihovna má nový web!

Vaše knihovna má nové internetové stránky. A má z nich velkou radost. Věříme, že se Vám líbí,...

Fotogalerie: Úvod

Tato fotogalerie je prázdná.