Březen - měsíc čtenářů - po celý měsíc registrace čtenářů ZDARMA

01.03.2018 14:44

Již po šesté můžete využít akce naší knihovny a zaregistrovat se nebo si obnovit regitstraci  zdarma v rámci akce Března - měsíce čtenářů na 6 měsíců. Nakoupili a zpracovali jsme letos již 514 knih v ceně 135.000,- Kč, z toho 172 novinek jen pro čtenáře v Dobré. Samozřejmě si můžete už půjčit Počátek od Dana Browna, Hotel Sacher, Cizí ložnice, Nejtemnější hodinu, Divokou zemi, Slepou mapu, Koukám a co nevidím, Stín větru nebo si můžete zavzpomínat u knih Můj rok 1958, 1968 a 1978. Máme i nové tituly časopisů - Forbes, Téma, Eniologie člověka, Báječná školka, Junior -21. století nebo Primáček a Minecraft pro děti. Stále nabízíme elektronickou formu výpůjček do čtečky nebo do tabletu nebo do mobilu. Můžete si nastavit nebo požádat v knihovně o zasílání týdenních přehledů knižních novinek. Ve vestibulu knihovny si můžete prohlédnout další fotografie našich čtenářů na cestách - tentokrát z Izraele. Knihy, které nenajdete v naší knihovně vám opatříme z jiných knihoven v ČR nebo ze světa, prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby. Pokud potřebují naši čtenáři odborné články ke studiu, zajišťujeme jim fotokopie těchto článků ze specializovaných knihoven. Naši čtenáři také využívají digitalizované dokumenty a audio knihy. Nově si můžete půjčit třeba Deník Anne Frankové, Kristinu Vavřincovou nebo Jméno růže nebo Dědictví od Evy Tvrdé.